Wybrane oferty

Apartner działa na rynku obrotu nieruchomościami oraz doradztwa finansowego od 2011 roku. W latach 2011-2014 usługi realizowane były pod marką największej sieci biur w Polsce.

Ze względu na szybki rozwój pod koniec 2014 roku, właściciele firmy podjęli decyzję o stworzeniu własnej marki symbolizującej nową jakość na rynku.

Od 1 stycznia 2015 roku usługi świadczone są pod marką APARTNER.

Zespół tworzą skuteczni Doradcy posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku. W pracy korzystają z szerokiego wachlarza ofert mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz działek przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Proces obsługi klienta wspierają doradcy kredytowi posiadający dostęp do ofert najważniejszych instytucji finansowych w kraju.

Wszystkie transakcje przeprowadzane są kompleksowo uwzględniając usługi pośrednictwa oraz bezpłatne doradztwo kredytowe.

Obsługujemy osoby fizyczne, prawne, krajowe i zagraniczne.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem. Każda transakcji objęta jest ubezpieczeniem OC (polisa nr 1021941340) a Doradcy APARTNER nadzorowani są przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami posiadającego również świadectwo nadania licencji przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Polisa OC, świadectwa oraz certyfikaty do pobrania w zakładce "Firma".

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.